Тројца од пациентите хоспитализирани во ГОБ 8 септември се уште во критична состојба

Во моментов, во Градската општа болница „8-ми Септември“ хоспитализирани се 18 пациенти. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

притисни ентер