Фото: Никол Шерзингер стана русокоса!?

Сексапилната пејачка Никол Шерзингер во неочекувано издание како русокоса се позирала за насловната страница на магазинот „Космополитен“ .
Секако ова е драстична промена на мегаполуларната пејачка, ако се земе во предвид фактот дека долги години ја негува темната боја на коса.
Фотката со русокосата Никол која пејачката ја објави на социјалните мрежи наиде на различни коментари кај нејзините фанови.

Под фотографијата на која Никол најверојатно носи перика , пејачката напиша:
-Да видиме дали русокосите се забавуваат подобро?

Инаку 39 годишната Никол која е во врска со бугарскиот тенисер Григор Димитров, неодамна  изјави дека сака да се смири и да основа семејство, но пред тоа сака уште малку да работи на својата музичка и акетрска кариера.

-Сакам да  работам на повеќе филмови и претстави, а потоа за пет години ќе имам семејство, изјави Никол за „ The Sun“.

Атрактивната Никол воедно истакна дека идоли во кариерата и приватниот живот и се Џенифер Лопез, Бет Мидлер и Сејд. 

Шест годишно девојче силувано па убиено

Девојчето било на свадба во моментот кога било киднапирано

Шокантно видео објави полицијата на Индија на кое се гледа како 6 годишно девојче е одведено од свадба за подоцна да биде силувано и претепано во блиска шума.

Девојчето било пронајдено во шумата а нејзиното лице било толку изобличено од тепање што не можело да се идентификува лесно.

На видеото се гледа како девојчето се движи со мажот и во еден момент девојчето почнува да бега но се предомислува и повторно оди кај човекот.

Едно лице е уапсено во врска со инцидентот, и тој бил вработен како келнер на свадбата.

Фармер ги хранел своите животни со мртви овци (вознемирувачки фотографии)

Фармерот бил осуден на казна затвор

Фармер кој имал стотици животни на својата фарма бил прогласен за виновен, ќе помине 8 месеци во затвор откако било откриено дека чувал животни во многу лоши услови и ги оставал да умрат од глад. Мртвите животни служеле како храна на свињите.

Судот исто така издал и забрана за чување на било какви животни на оваа фарма.

Жена тврди дека урината од нејзиното куче и помага да се справи со акните на лицето (вознемирувачко видео)

Жената тврди дека урината може да го излечи  дури и најтешкото заболување.

Американката Лин Луј изјавила дека пие секојдневно урина од нејзиното куче. Таа тврди дека со тоа лицето и изгледа помладо и дека урината од кучињата помагаат и при лекување на рак.

Таа во следното видео ќе ви покаже како изгледа собирањето и пиењето урина од вашиот миленик:

Дали вие би се осмелиле на ваков третман?

притисни ентер