Српска фолкерка брутално претепана од мажот!

Маја Маријана била синоќа брутално претепана од енвенчаниот сопруг Младен Шмакиќ.

- Изгледаше страшно, лицето и беше изобличено - изјави извор од Ургентниот центар з аБлиц. Фолкерката во болницата кажала дека ја претепал мажот. Имала подливи под очите, модрици и други видливи повреди. Била префрлена на максилофацијална хирургија. Од болница е пуштена утрово.

Маја има 11 годишна ќерка со Младен и 16 годишна ќерка од претходниот брак.
притисни ентер