НАСА на Џастин Бибер му понуди концерт во вселената

Вселенската агенција НАСА се понуди да му помогне на Џастин Бибер да отпатува во вселената каде тој би сакал да одржи концерт.

Тој оваа желба ја објави на Твитер а од НАСА за 24 часа исто така на Твитер му одговорија дека се подготвени да му помогнат.

Бибер во моментов е на светска турнеја и деновиве одржува концерти во Британија. Дали ќе запее во вселената - ќе видиме!
притисни ентер