Џастин Вилман и Џулијан Сипкинс се венчале во Малибу, нивниот прв танц стана хит на интернет.

Имено, Џастин е магионичар и вистински се ангажирал да ја изненади својата сопруга и нивниот прв танц да го направи навистина неверојатен.

Танцот на двајцата младенци сигурно ќе ве остави без текст.

Датум на објава: понеделник, 21 септември 2015 во 12:21
Крсте Галевски
Обновено во: 12:23

коментари

остави коментар