Британскито печат кој во чекор ги следи членовите на кралското семејство, пишува дека Вилијам бил вистинска атракција во ноќниот клуб каде неуморно танцувал - во стилот на деведесеттите!

- Принцот Вилијам е снимен како игра како татко на свадба - пишува Дејли меил.Претходно Вилијам бил на пиво со своето „весело друштво“ во кое бил и „кралот“ на ноќните клубови Гај Пели, и 24 годишната австралиска топлес манекенка Софи Џин Тејлор.

Се верува дека принцот ја оставил својата сопруга дома со децата и заминал на викенд со пријатели, од каде се вратил дома вчера попладне - пишува Дејли меил.It is believed that he left his wife, the Duchess of Cambridge, and their young children at home for the weekend jaunt, returning to England late  afternoonДатум на објава: среда, 15 март 2017 во 13:17
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар