На хелиодромот на болницата „ 8 септември“ донесена млада пациентка оперирана во Истанбул

На хелиодромот во болницата Осми септември пред околу еден час пристигна 23 годишната пациентка на која во Истанбул успешно ѝ е извршена неврохиррушка операција.. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер