Утре на ИК и на ЦК на ВМРО-ДПМНЕ ќе бидат утврдени кадрите во идната Влада

Утре на ИК и ЦК се очекува ВМРО-ДПМНЕ да ги утврди министрите во идната Влада.. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер