Стопанствениците се жалат на одлуката на владата утре да биде неработен ден

Одлуката утрешниот ден и 8 мај да бидат неработни денови за сите граѓани, негативно ќе се одрази на бизнисот. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер