Нема одговор од МЗ дали е сменет директорот Петровски од Клиниката за токсикологија

Медицинскиот директор на Клиниката за токсикологија Данил Петровски се уште го нема добиено отказот од Министерството за здравство. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер