Владата утре ќе носи одлука – дали ќе ги презeме трошоците за лекувањето на Леонид

Одлуката дали младиот Леонид ќе го продолжи лекувањето во Австрија и понатаму останува неизвесна. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер