Вработени во Токсикологија алармираат за хаос, Демири нема да ја смени Илјази, туку Петровски

Наместо средување на хаосот на Токсикологија предизвикан од економската директорка Илјази, како што бараат докторите, министерот за здравство најави разрешување на медицинскиот директор на Клиниката, Данил Петровски. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер