Арсовски: Новиот лидер брзо би можел да излезе од сенката на Заев,ако си ја тера својата агенда

Какви ефекти може да предизвика повлекувањето на Зоран Заев од СДСМ и колку новиот лидер би останал во сенка на својот претходник. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер