Министерот за здравство Филипче гостин во вестите

За третата доза, како да се зголеми интересот за вакцинација и високата смртност од вирусот кај нас, гостин во живо во вестите е министерот за здравство Венко Филипче. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер