Седница на собраниската комисија за европски прашања

По еден час доцнење, собраниската Комисијата за европски прашања ја одржа 23-та седница на чиј дневен ред е предлогот на закон за изменување и дополнување на законот за државјанството по скратена постапка. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер