Поради ковид пандемијата се очекуваат нови антикризни мерки

Иако најавен како пакет за ревитализација, четвртиот пакет економски мерки, сепак нема да е доволен. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер