Ковид бројките во пораст, ситуацијата загрижувачка

Состојбата со ковид и натаму е сериозна. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер