Боки 13 денеска повторно дава исказ во обвинителството

Бојан Јовановски, Боки 13 денеска во обвинителството повторно дава исказ во врска со кривичните пријави што ги поднесе, откако беше осуден на девет години затвор во случајот „Рекет“. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер