Чулев: АНБ се уште е дел од системот за следење на комуникации

Агенцијата за национална безбедност се уште има можност да прислушкува со што значи дека се крши законот, обвини министерот за внатрешни работи Наќе Чулев. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group
притисни ентер