Заев и Мицкоски си дадоа подароци , паричникот од Мицкоски не му се допадна на Заев

Во духот на претстојниот празник Прочка , двајцата лидери на СДСМ и на ВМРО – ДПМНЕ рекоа дека ја почитуваат верата и обичаите и во тој дух си подадоа подароци. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер