Единаесет мртви во терористички напад во германскиот град Ханау

Единаесет лица се убиени во терористичко напад на два наргиле бара во западно германскиот град Ханау... Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер