Бојан Јовановски повторно побара од Апелација да му го укине притворот

Обвинетиот во случајот „Рекет“, Бојан Јовановски попладнево повторно побара од скопска Апелација да му се укине притворот кој му беше одреден пред повеќе од шест месеци. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер