Недоразбирања меѓу техничките министри за состојбите во социјалата

Недоразбирањата меѓу техничките министри во МВР и Министерството за финансии, денеска се префрлија во труд и социјална политика. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер