Драма во Брисел околу одлуката за проширувањето

Македонија и Албанија биле главната тема на вчерашниот состанок на Европскиот совет. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер