Стоилковски: Сите политичари што вршат јавна функција да се отуѓат од сопственост во компании

Зоран Заев на свое име нема ниту куќа ниту автомобил, нема го ниту БМВ моторот од 30.000 евра со кој што се шета низ Македонија. Тој е на фирмата Тотал Инженеринг. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер