ВМРО-ДПМНЕ: Одговорност мора да има за сите до еден

Обрачот околу Зоран Заев и СДСМ се затега околу случајот Рекет се повеќе се затега, рече на прес конференција Димче Арсовски, портпарол на ВМРО-ДПМНЕ. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер