- Тој е талентиран актер, многу самоуверен пред камера - рече Гај Ричи, како одговор на бројните критики кои до Бекам ги упатија фановите, велејќи дека секоја сцена во која се појавил тој - била уништена.

Но изгледа дека Бекам овие критики многу не го загрижуваат - тој  се пофали дека за време на снимањето, режисерот добро се грижел за него.

Working pals: In the clip, the 42-year-old former footballer discussed about working with his director pal and the process of turning into his character battleguard Trigger


- Добрата работа во врска со Гај е што тој ми е многу добар пријател и се грижеше за мене на многу различни начини. Му верувам.Мојата улога е мала и имам само една или две реченици - вели Дејвид Бекам, кој за улогата во филмот помина низ сериозна трансформација за да „влезе“ во ликот кој го толкува.


A new man: David boasted a scarred face and hooked nose for the film

- Неверојатно е што направија тие луѓе од мене! - вели Дејвид.

А како одговор на критиките дека не знае да глуми, тој на социјалните мрежи напиша: Задоволство ми беше да работам со тимот на овој извонреден филм!

Panned: His intransigent display comes after his acting debut has been widely panned by movie fans following the release of the King Arthur trailer on Tuesday


Датум на објава: четврток, 11 мај 2017 во 12:38
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 14:43

коментари

остави коментар