Над 800 фотографи и видеа споделени во „Јавна соба“

Администраторот и креаторот на групата “Јавна соба” синоќа биле повикани на разговор во полициска станица, потврдува министерот за внатрешни работи Наќе Чулев. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group
притисни ентер