Фото: Карлеуша ги покажа бујните гради и порача дека е божица

Познато е колку многу време и пари Јелена Карлеуша вложува во стајлингот.  Таа често знае да ја изненади јавноста со некоја комбинација.

Овој пат, изборот паднал на бело долго здолниште кое совршено ги истакнува нозете и струкот на Јелена. Карлеуша исто така има и сребрен горен дел кој наликува на градник, искомбиниран со сребрени чизми.

-Во љубов со својата внатрешна божица, напиша Карлеуша во описот на фотографијата на која искусно позира во моќна поза потпрена на ѕид.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

At peace with my inner Goddess

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

притисни ентер