Фото: Блогерката ги воодушеви фановите

Блогерката Кара Козума ги воодушеви фановите со фотографија од плажа.

Згодната блогерка позираше во бел костим за капење полевајќи се со морска вода од шише.

Козума овие денови ужива на одмор. Таа на Инстаграм има повеќе од 40.000 фанови.

притисни ентер