Две години од најгледаната политичка емисија - ,,Само вистина”

Почна пред две години а веќе израсна како лидер меѓу политичките емисии во македонскиот етер. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group
притисни ентер