Според медиумите , врската со Бота е мвогу сериозна и веќе се шпекулира дека ѕвездата е верена , поради големиот дијамантски прстен што го носи Шерон .

Анџело прв пат беше забележан со Шерон во јануари .

Таа тогаш ијави дека повторно ја нашла љубовта, но не  откри во кого е заљубена. 

 

 

A post shared by CelebNews Голливуд- gossipdidi (@gossipdididi) on

Датум на објава: недела, 11 март 2018 во 12:21
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар