Холивудската актерка Ева Лонгорија ужива во заедничките патувања со својот трет сопруг, шармантниот бизнисмен Хосе Бастон.


 

Eva Longoria on the beach in Marbella #wwceleb #evalongoria

A post shared by World Women Celeb (@wwceleb) on


По се изгледа на оваа убавица, складниот приватен живот многу и одговара, а тоа го докажуваат и последните фотографии од плажа, кои откриваат дека актерката малку се запуштила.


 

#EvaLongoria July 20 ⭐️✌🏻 #instagood #instagram #instalike #instalove #love #celebstyle #celebrity #celebritydailyfashion

A post shared by Global Celebrity Fashion (@celebritydailyfashion) on


Ева, позната по беспрекорната линија, овој пат го прошета стомакот, кој не можеше да го скрие во бикини.Нејзините обожаватели прво мислеа дека станува збор за бременост, меѓутоа пивото кое го држеше во раце, ги отфрли овие тврдења.

Датум на објава: сабота, 22 јули 2017 во 17:21
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар