Раскошната  Деми е посебно атрактивна и забележителна кога ќе во танга ќе се појави на плажа.

screenshot-26

22- годишната реалити ѕвезда во моментов летува на монденската Ибица и предизвикува воздишки каде и да се појави.

n5rktkqturbxy8xmdqxytbizgq1nzhiotvlodrlmdviytlkzji3njhimy5qcgvnkzmczqkeaa

Во мало цветно бикини Деми ги покажа своите раскошни атрибути. Бикинито посебно го истакнаа нејзиниот најсилен адут задникот, кој Деми без проблем го покажува. 

Датум на објава: недела, 16 јули 2017 во 16:52
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 09:48

коментари

остави коментар