Повредениот е пренесен во Клиничкиот центар во Скопје каде му е укажана лекарска помош.

Настанот се случил 10 минути по полноќ, а увид на местото на настанот извршила увидна екипа од полициската станица во Свети Николе.

Датум на објава: сабота, 30 јануари 2016 во 12:47
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар