Тие се видени вчеравечер во ноќен клуб во Лос Анџелес. Според медиумите , двојката изгледала како да е на интимен состанок . Нарачале црно вино , флертувале и цело време биле многу интимни .
Британските медиуми јавуваат дека Амбер го носела истиот фустан , што го носела и на последниот состанок со милијардерот Маск.

Инаку Амбер се раздели со Маск минатиот август , за во јануари јавно да објават дека се повторно заедно .

Сепак , 46 – годишниот милијардер открил дека кон почетокот на февруари 31- годишната актерка го оставила, по што тој објави дека му нанела ужасна емотивна болка.

Датум на објава: недела, 11 март 2018 во 19:02
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар