Ова се три хороскопски знаци кои можат да сакаат само еднаш во својот живот, па проверете дали сте меѓу нив:
Бик
Бикот припаѓа на оние знаци кои само еднаш можат вистински да сакаат. Кога тие сакаат, тие тоа го прават искрено и се верни на својот партнер.
Скорпија
Скорпиите се познати по страствените врски, но кога на Шкорпијата еднаш ќе и влезете под кожа, тука останувате засекогаш, независно од тоа дали вашата врска ќе заврши во брак.
Риби
Рибите сакаат една личност во текот на целиот живот. Кога ќе ја запознаат својата сродна душа, тие се целосно посветени на неа.

Датум на објава: недела, 11 март 2018 во 15:41
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар