Холивудската ѕвезда, 55 – годишната Деми Мур наводно е во врска со 30 години помладиот пејач Ник Џонсон.

Деми по разводот од сопругот Брус Вилис беше во врска со неколку „клинци“, Ештон Качер кој е помлад од убавата актерка 15 години и Алекс Петифер кој има само 27 години.

Но, сега Деми е со пејач со кој го собори и овој рекорд.

Според американските медиуми Деми е во врска со 25-годишниот  Ник кој го запознала преку својата ќерка Румер. Пред актерката младиот пејач бил во врска со Кејт Хадсон.  

Датум на објава: сабота, 06 јануари 2018 во 13:44
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар