Припадник на обезбедувањето не му дозволи да влезе на тренинг, зашто не го ни препозна.

„Кој сте Вие господине?“, беше прашањето на човекот задолжен за обезбедувањето на објектот. „Јас сум Рафаел Надал“, одговори апсолутниот рекордер на Ролан Гарос.


Датум на објава: понеделник, 06 ноември 2017 во 09:01
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар