Храбриот авантурист возејќи го својот мотор направи салто во назад и ја прескокна 23 метри широката река Темза во Лондон.

Со овај хазардерски скок Тревис ја најави својата турнеја низ светот.

Датум на објава: недела, 08 октомври 2017 во 13:21
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар