„Жешката“ Италијанка уште еднаш потврди дека вистински заслужува секогаш да биде во врвот на листите на најубавите жени на Планетата.

Иако одамна е влезена во шестата деценија од животот Моника и понатаму го привлекува вниманието на јавноста каде и да се појави.

Сексапилната Моника немаше проблем да прошета во мокар бел проѕирен фустан кој ги откри сите нејзини атрибути.

Датум на објава: четврток, 14 септември 2017 во 09:42
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар