Елена моментално студира сметководство и ревизија на Економскиот факултет во Одеса.

Сексапилната русокоса е висока 168 сантиметри и многу добро го покажува своето витко тело фотографирајќи се во провокативни модни комбинации.

Украинката посебно ужива во топлите денови и летата обично ги поминува во Анталија во Турција.

Елена е една од попопуларните девојки на Инстаграм, каде моментално ја следат повеќе од 200 илјади лица.

Датум на објава: сабота, 05 август 2017 во 17:30
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 19:02

коментари

остави коментар