Иако медиумите пишуваат дека нивната врска е во криза, Никол Шерзингер и Григор Димитров отпатуваа во Италија.


 

😍 nic @nicolescherzy #nicolescherzinger #teamscherzy

A post shared by Maria (@nicolescherzybg) on


Ако може да се процени по фотографиите, заедничкиот одмор навистина им годи, парод секојдневно лежи на плажа, се бања и ужива во својата љубов.


 

#nicolescherzinger

A post shared by Nicole scherzinger (@turkishscherzy) on


Иако е на одмор, Никол, нормално, вежба, а фотографиите од последниот тренинг на плажа ги воодушевија припадниците на машкиот пол.


 

😍 @nicolescherzy @grigordimitrov #nicolescherzinger #teamscherzy

A post shared by Maria (@nicolescherzybg) on


Пејачката изведе комплицирани јога пози, а најзанимлив секако беше расчекорот, за кој  беше потребно доста умешност и флексибилност.Згодната Никол уште еднаш докажа зошто токму таа се смета за најсексапилната холивудска дама.

Датум на објава: недела, 23 јули 2017 во 11:52
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар