По серијата фотографии од Париз, најмногу внимание привлекоа сликите на јахта, фотографирани на Антиб, на француската ривиера.

Најголемо внимание привлекоа фотографиите на Џеј Ло во костим за капење додека го масира А- Род , а тој си игра со мобилниот телефон.

Славната двојка на почетокот на неделата од Мајами отпатува во Ница заедно со нивниот менаџер, неколку пријатели и телохранители. Потоа беа видени во Монако на обиколка на казината , за денот да го завршат на неколкучасовна вечера во Езе.

По обиколката со јахта на сите значајни места на Ривиерата , Лопез и Родригез имаа време и за часови по јога во Сен Тропе. 

Датум на објава: недела, 18 јуни 2017 во 17:27
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 13:16

коментари

остави коментар