Имено, таа се пофали како се опушта покрај базенот на својот свршеник и тоа со кратки видео снимки на кои и двајцата се голи.


 

Suns Out Unicorns are Out!!!!!

A post shared by Kelly Brook (@iamkb) on


Иако не е од оние кои одвај чекаат своите голи фотографии да ги споделат на социјалните мрежи, овој пат се решила овој момент да го сподели. И навистина изгледа совршено.


 

😂😂😂😂 Not even Drunk!!!! How Jeremy breaks the Internet 👌🏻

A post shared by Kelly Brook (@iamkb) on


Кели минатата година е прогласена за жена со совршен изглед, односно градба, бидејќи е висока 168 сантиметри, а нејзините мерки се 99-63-91.

Датум на објава: понеделник, 10 април 2017 во 12:26
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар