Ким Кардашијан го “продава“ задникот и тоа за скромни 98 долари.
Реалити ѕвездата продава на сајт, душек за вода во форма на познатиот задник.

Нема детални информации за производот, но фановите и потенцијалните купувачи се возбудени поради оваа вест.

Датум на објава: четврток, 06 април 2017 во 21:13
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар