Кој еднаш ќе ги види нејзините облини, нема лесно да ги заборави. Ана Чери е омилената фитнес инструктора на мажите но, и на жените.

Атрактивната Ана  со цел да им помогне на девојките и жените да го обликуваат своето тело, токму како нејзиното, покрена линија на здрава исхрана. 

Датум на објава: среда, 22 март 2017 во 13:26
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар