Трамп не остана должен и возврати преку Твитер, истакнувајќи дека Стрип која за време на кампањата ја поддржуваше Хилари Клинтон е „една од најпреценетите актерки во Холивуд“ и „ Губитничка приврзаничка на Хилари“ - пренесоа агенциите.

Датум на објава: понеделник, 09 јануари 2017 во 18:02
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 18:03

коментари

остави коментар