По минатонеделните разговори партиските претставници на денешната средба доаѓаат со нивните црвени линии, заради кои преговарачката четворка викендов имаше време за внатрепартиски консултации.


Датум на објава: понеделник, 18 јули 2016 во 15:18
Весна Велкова Тодоровска
Обновено во: 17:43

коментари

остави коментар