Лепа Брена била специјална гостинка на презентацијата, а кој уште присуствувал на презентацијата, погледнете од фотографиите.

Датум на објава: петок, 26 април 2013 во 19:42
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 19:43

коментари

остави коментар